Zawodniczki LKS „Unia” Horyniec-Zdrój ze Stypendiami Sportowymi Marszałka Województwa Podkarpackiego

W poniedziałek, 19 marca w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego, na której zostali nagrodzeni najlepsi młodzi sportowcy oraz trenerzy Podkarpacia. Nagrodzone zostały dwie zawodniczki naszego klubu, Klaudia Zaborniak i Kinga Hulak, otrzymały stypendia za wysokie wyniki sportowe w 2017 roku.

Zawodniczki w ubiegłym roku uczestniczyły w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych, osiągając bardzo dobre wyniki . Do najważniejszych sukcesów Klaudii w 2017 roku należą m.in. złoty medal XXXV Mistrzostw Polski Juniorek do lat 16 , 9 miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorek do lat 16 oraz 9 miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorek do lat 16 w grze błyskawicznej.

Największe sukcesy Kingi w roku 2017 to m.in. złoty medal XXV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze błyskawicznej, srebrny medal XXV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze aktywnej , brązowy medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych w kategorii juniorek do lat 13 oraz 14 miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorek do lat 13.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w 2018 roku !